Görme Engelliler

2014/2015 Eğitim Öğretim yılı Üniversiteye Yerleşen öğrencilerimiz

Üniversiteye yerleştirilen öğrencilerimiz ve yerleştikleri fakülteler.

Öğrencinin Adı Soyadı Üniversite Adı Yerleştiği Proğram
HİLAL GÖKSU MARMARA ÜNİVERSİTESİ  Diş Hekimliği Fakültesi
EMRE AKTER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
FURKAN KARAGÖZ ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi
HAKKI ZAHİD KOCABEY MARMARA ÜNİVERSİTESİ  Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
ZİHNİ ANIL YILDIRIM YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Kimya-Metalurji Fakültesi (İngilizce)
HARUN ERDİL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Makine Mühendisliği
HAŞİM MUMCU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
PEYAM BAŞER ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ  Mimarlık Tas.Fak./Mimarlık (İngilizce) (Tam Burslu)
HALE ÇANAKÇI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Rehberlik ve Psikolojik Dan.(İngilizce)
EMRE ÇELİK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği
PINAR YILDIZ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Felsefe (İngilizce)
ERTUĞRUL ZEHİR GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ /Mimarlık Fakültesi/Mimarlık
BUSE KURT ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi
MUHAMMET FATİH EKŞİ BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi (%25 Burslu)
YASİN KOLĞU CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği
HAVVA AYBÜKE AKÇA ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV.  Makine Mühendisliği
BERKAY ENGİN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ  Mimarlık (İngilizce) (Tam Burslu)
SAMET AYDIN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Matematik Mühendisliği
CEREN YILMAZ ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ  Psikoloji (İng.) (%50 Burslu)
UMUT EKİM BEKAR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  İnşaat Fakültesi/Çevre Mühendisliği
İLAYDA OKAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ  Bilgisayar Mühendisliği (İng.)(%50 Burs)
FATİH DÖNMEZ İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ İşletme ve Yönetim Bilimleri Fak.(%50 Burslu)
AYŞENUR MELİKOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Gıda Mühendisliği
TAHA ERDEM GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Mühendisliği
ÜMİT CAN CANLI SAKARYA ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Mühendisliği 
ATABERK YILMAZ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Endüstri Mühendisliği (İng.)
KADİR CAN SADIKOĞLU KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Havacılık ve Uzay Bil.Fak./Uçak Gövde-Motor Bakım
ERGÜN ABACIOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Psikoloji
REFİKA MERVE EKŞİ İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (%50 Burslu)
CANBERK AYTEMUR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği
FURKAN MUTU YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
BESTE ÖZKAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ  Hukuk Fakültesi (%50 Burslu)
EMRE KELER YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Makine Mühendisliği
FATİH ERDİL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce)
MEHMET KURT GAZİ ÜNİVERSİTESİ  Diş Hekimliği Fakültesi
SENEM ASLAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi (İngilizce)
MUHAMMET KAMIŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği
SEDAT GÜNEY TRAKYA ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi
GİZEM SENA SELİM MALTEPE ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi 
BUSE MELEK KAYA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Eczacılık Fakültesi
FEYZANUR KONDAK PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi
OĞUZHAN ŞEN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  İşletme (İngilizce)
MÜCAHİT UMUT ONAT SABANCI ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik ve Doğa Bil. Prog. (İng.)(%25 Burslu)
MUSTAFA OĞUZHAN AYAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Mühendisliği
ECEM ALICI YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Mimarlık Fakültesi/Şehir ve Bölge Planlama
BEYZA ÖZEL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Rehberlik ve Psik.Danışmanlık (İng.)
HALE NUR HIZAL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Kimya Mühendisliği
ABDULLAH HACIEFENDİOĞLU DÜZCE ÜNİVERSİTES Elektrik-Elektronik Mühendisliği 
AYŞE NUR KURUÇAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Eczacılık Fakültesi
MEHMET SELMAN YAR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Makine Mühendisliği (İng.)
EFE ÖZTEMİZ BEZM-İ ÂLEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ  Eczacılık Fakültesi 
SAMİYE AYSU YILMAZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Kimya Mühendisliği
MUHAMMED ZAHİD DEMİRTAŞ MEF ÜNİVERSİTESİ  Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İng.) (%75 Burslu)
NUREFŞAN ÖZTÜRK İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ Fizyoterapi (Tam Burslu)
ALPER SANDIKÇI KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
DAMLA PAPATYA KAYA MARMARA ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik Fakültesi/Çevre Mühendisliği (İng.)
HÜSEYİN BUĞRA KÖSE ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ  Diş Hekimliği Fakültesi
ANIL ÖZCAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Matematik Mühendisliği (İngilizce)
İSMAİL TOKER İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİV. Eczacılık Fakültesi (İngilizce) (%25 Burslu)
RECEP SAVAŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Makine Mühendisliği
SEVGİ ÇELİK ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi (İngilizce)
İREMSU SARIOĞLU MEF ÜNİVERSİTESİ  İç Mimarlık (İngilizce) (%50 Burslu)
ÖMER FARUK MEMİŞOĞLU IŞIK ÜNİVERSİTESİ  İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
SENA KIRİBRAHİM İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
EREN DURGUNLU KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
BEDİRHAN İNCE SAKARYA ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği 
AYŞEGÜL YALÇIN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ  Uluslararası Tic.ve İşletmecilik (İng.) (%50 Burslu)
TAHA FIRAT BATUK YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ  Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İng.) (%50 Burslu)
CANSIN SELİN KILIÇ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi
GİZEM GÜR İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi 
HALİT FIRAT URAL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği
DENİZ İLAYDA ŞENDİL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Kimya Mühendisliği
EZGİ ÜSTÜNEL MEF ÜNİVERSİTESİ  Bilgisayar Mühendisliği (İng.) (%75 Burslu)
EBRU HATUN ULUDAŞDEMİR ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
HABİBE NUR GÖKDEMİR MARMARA ÜNİVERSİTESİ  Sağlık Bilimleri Fakültesi/Beslenme ve Diyetetik
TARIK KILIÇ GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Mühendisliği
İPEK EDA ATAK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Kimya Mühendisliği
METİN HALİT ŞAKŞAK ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ  Bilgisayar Mühendisliği 
METİN BARDAVİD BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Matematik (İngilizce)
ECE PINAR YILDIRIM ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ  Eğitim Fakültesi/İngilizce Öğretmenliği
EMRE DEMİREL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ  İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)
EGE SU UYAR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Kimya (İngilizce)
BERKE ÖZBEK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ  Yazılım Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
BURAK EMRE ÇAKIR BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
BUSE ŞAHİN MARMARA ÜNİVERSİTESİ Kimya Mühendisliğ
MUSTAFA TÜRÇİN ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİV.  Mimarlık (İngilizce) (Tam Burslu)
BERK KARDAŞ İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Bil.ve Mühendisliği (İng.) (%50 Burslu)
ÖMER SERCAN GÜZEL İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi (İng.) (%50 Burslu)
FEYZA DOĞAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi
MUHSİN ÖZNANECİ İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
MELİS ÜSKÜNER İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce) (%50 Burslu)
AYÇA ALTAN KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ  Mimarlık (İngilizce) (%50 Burslu)
DEREN ŞENGÖZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi 
TARIK ÇELİK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
MUHAMMET FATİH ÇAPOĞLU İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
SERKAN DEVRİM KOCAGÜL ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ  Psikoloji (Tam Burslu)
ESRA AHSEN CANBAZ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  Mimarlık Fakültesi/Şehir ve Bölge Planlama
BERAT ÖZDEMİR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  İnşaat Mühendisliği
ÖZGE BAHAR COŞKUN MEF ÜNİVERSİTESİ  Siyaset Bil. ve Uluslararası İlişkiler(İng.)(%75 Burslu)
NESLİHAN TAŞCI NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ  Mimarlık (İngilizce) (%75 Burslu)
BERK VEDAT KARTAL MEF ÜNİVERSİTESİ  İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
SİNEM KARATAŞ ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİV. Tıp Fakültesi
UĞUR ATICI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Matematik-Bilgisayar
DERYA AYSİMA KANTARCI GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ Siyaset Bilimi
ALARA TURGUT BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ) Moleküler Biyoloji ve Genetik (İng.) (%50 Burslu
SEDANUR ÇEK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Eczacılık Fakültesi
ZÜMRE NUR AKKUŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi
ALPER KÜÇÜK DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Tam Burslu)
MUHAMMET CAN ÖZ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ  Bilgisayar Mühendisliği 
EBRU AYBÜKE KARAASLAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ  Ekonometri
CİHAT ŞAMİL ULUTAŞ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği
DENİZ KARSEL ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ Psikoloji (İngilizce) (%50 Burslu)
ŞEYMA NUR GURBETOĞLU MALTEPE ÜNİVERSİTESİ  Mimarlık (İngilizce) (Tam Burslu)
ÖMER BOZKURT İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Maden Mühendisliği
ANIL DENİZ AKA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
MUHAMMED BUĞRA DURDU İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESi Hukuk Fakültesi (%25 Burslu)
ÖZGE USTAOĞLU SABANCI ÜNİVERSİTESİ  Yönetim Bilimleri Programları (İngilizce) 
MUHAMMET SEVBAN TÜRKMEN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ  Bilgisayar Mühendisliği
EMİNE KAYA MARMARA ÜNİVERSİTESİ  Sağlık Bilimleri Fakültesi/Ebelik
ENES KALEMCİ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİV. Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
MERT EYMEN KAYALP SAKARYA ÜNİVERSİTESİ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 
ESNA NURAN ÖZTÜRK SABANCI ÜNİVERSİTESİ  Sanat ve Sosyal Bil. Programları (İng.) (%25 Burslu)
FATMA BÜŞRA DUTKUN OKAN ÜNİVERSİTESİ  Hukuk Fakültesi (Tam Burslu)
NİDA DİLŞAD ÖTKEN MARMARA ÜNİVERSİTESİ  Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İngilizce)
MUHAMMET EMİRHAN DEMİREL KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
GUPSE DEMİRAĞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Kimya
KEREM OĞUZHAN SAĞLAM ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ  İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)
İREM SARIHAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ  Sağ.Bilimleri Fakültesi/Sağlık Yönetimi (Tam Burslu)
KÜRŞAT SANDIKÇI MALTEPE ÜNİVERSİTESİ  İnşaat Mühendisliği (%25 Burslu)
BUSE GÜLSÜM TÜTÜNCÜ MARMARA ÜNİVERSİTESİ  Eczacılık Fakültesi
ELİF FİYCİ FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİV  Psikoloji (Tam Burslu)
ŞEVVAL İLKNUR ÇELEBİ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  İnşaat Fakültesi/Çevre Mühendisliği
KUBİLAY YILMAZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İktisat Fakültesi/İktisat
ÖZLEM TOMAKİN İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi (%50 Burslu)
MERVE DURU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
BURHAN BAYRAM SAKARYA ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
ÖZKAN KAAN YANBOLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İşletme Fakültesi/İşletme (İngilizce)
BETÜL CİVRİZOĞLU MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİV. Sağlık Bilimleri Fakültesi/Beslenme ve Diyetetik
MELEK YAZ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Maden Mühendisliği (İngilizce)
MEHMET ÖZGÜR İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
ASENA NUR DEMİRKOL OKAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (%50 Burslu)
DERYA ERDOĞAN İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ Eğitim Fakültesi/Sınıf Öğretmenliği (%50 Burslu)
MELİS DURGUN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ  Biyomedikal Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
EZGİ TÜRKMEN İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi (%25 Burslu)
MİZGİN CENGİZ TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ  Hukuk Fakültesi
ŞAFAK BAKIR MALTEPE ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi (Tam Burslu)
GÜLCE BERFİN ÖZCAN MEF ÜNİVERSİTESİ  Reh.ve Psikolojik Danışmanlık (İng.) (Tam Burslu)
MUHAMMED EMİN BAYSAL ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV.  Gastronomi ve Mutfak Sanatları
ALEYNA ALBAYRAK NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi
BERDAN SAKAR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği
ÖMER FARUK AKTEMUR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği
CEREN KARADELİ ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ  Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)